Nodokļu atmaksa no Lielbritānijas

Saņemiet nodokļu atmaksu!

Nepieciešamie dokumenti

Lai uzsāktu nodokļu atgūšanas procedūru, jums būs nepieciešami šādi dokumenti:

Pases vai ID kartes kopija;

NIN (National Insurance) kopija (ja Jums tāda ir saņemta);

Formu P45 un/vai P60 kopija no visiem darba devējiem;

Pēdējās algas lapiņas, ja Jums nav P45 un/vai P60 formu;

CIS reģistrācijas apliecības kopija - UTR numurs (ja Jums tāds ir saņemts);

Ikmēneša ienākumu pārskats (Subcontractor Monthly Statements), maksājumu izraksti (CIS) vai bankas kontu izraksti, ja strādājāt kā pašnodarbinātais ar UTR numuru.


Dokumentu apraksti

PIEZĪME: Ja Jums nav visu nepieciešamo dokumentu – nekādu problēmu! Jūs vēl aizvien varat pieteikties, lai saņemtu ienākuma nodokļu atmaksu! Trūkstošos dokumentus mēs iegūsim Jūsu vietā!

PIEZĪME: Ja esat saņēmis/saņēmusi CIS karti vai jums ir bijis UTR numurs, lūdzu, informējiet mūs par to pat, ja nestrādājāt kā pašnodarbināta persona. Apvienotās Karalistes nodokļu administrācijas iestāde pieprasa, lai ikviens, kuram ir CIS karte vai UTR numurs, nosūtītu ikgadējo Tax Return (nodokļu deklarāciju) līdz 31. septembrim. Ja jūs to nenosūtāt, jums tiks uzlikta soda nauda.

Nevarat atrast atbildi? Uzdodiet mums jautājumu šeit

Jautājumu varat uzdot, norādot informācju zemāk. Darīsim visu, lai atbildētu cik vien ātri iespējam


Sūtīt
  2020-05-01 16:18:28
Kristaps Remerts

Sveiki. Es strādāju atsevišķus periodus Anglijā 2015.,2016.,2017.gadā,bet neesmu pieprasījis nodokļus pārmaksātos atpakaļ. Redzu,ka jaiesniedz daudz dokumentu,bet man tie visi,izņemot pasi vai savu ID,nav saglabājušies. Vai ar tikai ID kartes kopiju ir iespējams kaut kā pierādīt,ka esmu strādājis Anglijā un dabūt atpakaļ nodokļus? Vēl bija konts taisīts Barclays bank,bet arī tur vairs neatceros paroles.


Anete

Labdien, jā, var uzsākt nodokļu atmaksas procesu no Lielbritānijas arī tad, ja nav saglabājušies dokumenti. Ir jābūt zināmai pamatinformācijai - kur strādājāt, kurā periodā un National insurance numuram.

1