Nodokļu atmaksa no Lielbritānijas

Vai vēlaties uzzināt, cik daudz jūs varat saņemt atpakaļ? Izmantojiet nodokļu kalkulatoru

Dokumentu apraksti

Kas ir P-45 veidlapa?

P-45 veidlapa ir dokuments, kurā ir informācija par personas ienākumiem un samaksātajiem nodokļiem. P-45 veidlapu jums jāsaņem no sava darba devēja tad, kad pārtraucat darba attiecības.

Kas ir P-60 veidlapa?

P-60 veidlapa ir dokuments, kurā ir informācija par personas ienākumiem un samaksātajiem nodokļiem. P-60 veidlapu jūsu darba devējam būtu jums jāizsniedz taksācijas gada beigās, kas ir 5. aprīlis.

Kas ir pēdējā algas lapa?

Par algas lapu tiek dēvēts dokuments, kurā ir informācija par saņemtajiem ienākumiem un nomaksātajiem nodokļiem un kuru darba devējs izsniedz katru reizi, izmaksājot jūsu algu.

Jūsu pēdējā algas lapā ir informācija par kopējiem ienākumiem un nomaksātajiem nodokļiem kopš jūsu darba attiecību sākuma vai kopš taksācijas gada sākuma.

Kas ir CIS vaučeris (CIS voucher)?

CIS vaučeris vai apakšuzņēmēja ikmēneša paziņojums (Subcontractor Monthly Statement, ikmēneša paziņojums par ienākumiem) ir dokuments, kurā ir informācija par personas ienākumiem un nomaksātajiem nodokļiem. Uzņēmums, kurā darbinieks strādā kā pašnodarbinātā persona, šādu dokumentu izsniedz katru mēnesi.

Kas ir NIN numurs?

National Insurance Number (NIN, valsts sociālās apdrošināšanas numurs) ir īpašs numurs, kuru jums izdod iestāde Department for Work and Pension for life. NIN tiek uzdrukāts uz īpaša dokumenta vai uz zilās un sarkanās kartes. NIN veido 9 simboli (XX000000X), kur X apzīmē burtus un 0 - ciparus.

Kas ir UTR numurs?

UTR ir īpašs numurs, kuru izsniedz Apvienotās Karalistes nodokļu administrēšanas iestādes. Ar šo numuru jūs varat sniegt pakalpojumus un strādāt kā pašnodarbinātā persona. UTR numuru veido 10 cipari. Ja darba ņēmējam ir izsniegta CIS karte, tad UTR numurs tiek uzdrukāts uz tās vai arī tas būs vēstulē, kuru nosūtīs Inland Revenue (nodokļu administrēšanas iestāde).

Ko nozīmē PAYE?

PAYE (Pay as You Earn, tulkojumā „Maksā, saņemot ienākumus”) ir ienākuma nodokļa sistēma Apvienotajā Karalistē. Visiem darbiniekiem, kurus algo darba devējs, ir jāmaksā nodokļi saskaņā ar šo sistēmu.

Ko nozīmē „Pašnodarbinātā persona”?

Pašnodarbinātā persona (self-employed) ir uzņēmējdarbības veids Apvienotajā Karalistē, kas ļauj personai sniegt noteiktus pakalpojumus vai strādāt individuāli, piemēram, būvniecības vai apdrošināšanas jomās.

Nevarat atrast atbildi? Uzdodiet mums jautājumu šeit

Jautājumu varat uzdot, norādot informācju zemāk. Darīsim visu, lai atbildētu cik vien ātri iespējam

Sūtīt