Nodokļu atmaksa no Norvēģijas

Saņemiet nodokļu atmaksu!

Nepieciešamie dokumenti

Lai uzsāktu nodokļu atgūšanas procedūru, jums būs nepieciešami šādi dokumenti:
 

Jūsu pases vai identifikācijas kartes (personu apliecinoša dokumenta) kopija;

Arsoppgave forma (no 2015. gada darba devējs izsniedz šo formu RF-1015B formas vietā);

Veidlapa Selvangivelse* (ja esat to saņēmis/saņēmusi no Norvēģijas nodokļu administrēšanas iestādes);

Nodokļu pārskats (Skatteoppgjor**) (ja jums tāda ir);

Skattekort*** kopija (ja jums tāda ir).


2019. gada sākumā Norvēģija pārgāja uz vienkāršotu nodokļu sistēmu pagaidu ārvalstu darbiniekiem, kuri dzīvo un strādā Norvēģijā, ieviešot fiksētu nodokļa likmi 25%.
Lai saņemtu nodokļu atmaksu, jums jāreģistrējas tradicionālajā nodokļu sistēmā Norvēģijā. Jūs varat pāriet uz šo nodokļu sistēmu 2019. gadam līdz 2020. gada 30. aprīlim, tāpēc mēs ļoti iesakām nekavējoties sazināties ar mums, lai sāktu procedūru.

*Selvangivelse ir dokuments, kuru izsniedz Norvēģijas nodokļu administrēšanas iestāde. Tajā ir pilna informācija par darba ņēmēja ienākumiem un nodokļiem. Marta beigās šīs veidlapas tiek nosūtītas visiem, kas strādā Norvēģijā.

**Skatteoppgjor ir nodokļu aprēķins, kuru izsniedz Norvēģijas nodokļu birojs taksācijas gada beigās.

***Skattekort veidlapa ir jābūt visiem, kas strādā Norvēģijā. Tajā ir sniegts personas Fodselsnummer vai tā dēvētais identifikācijas numurs. Darba devēji izmanto šo dokumentu, lai aprēķinātu, cik lielā apmērā nodokļi atvelkami no darbinieka algas. Katru gadu decembrī darbiniekam tiek izsniegta jauna Skattekort veidlapa.
 

PIEZĪME: Ja Jums nav visu nepieciešamo dokumentu – nekādu problēmu! Jūs vēl aizvien varat pieteikties, lai saņemtu ienākuma nodokļu atmaksu! Trūkstošos dokumentus mēs iegūsim Jūsu vietā!

PIEZĪME: Ja Jūs esat precējies un, pārrēķinot savā valūtā, Jūsu laulātais ir nopelnījis mazāk par 42000 NOK, iesniedzot sekojošos dokumentus, Jūs varat saņemt lielāku naudas atmaksas summu: 1. Dokuments par laulātā ienākumiem no Jūsu valsts nodokļu biroja (ar tulkojumu angļu valodā), 2. Jūsu laulības apliecības kopija (ar tulkojumu angļu valodā).

Nevarat atrast atbildi? Uzdodiet mums jautājumu šeit

Jautājumu varat uzdot, norādot informācju zemāk. Darīsim visu, lai atbildētu cik vien ātri iespējam


Sūtīt