Nodokļu atmaksa no Nīderlandes

Saņemiet nodokļu atmaksu!

Nepieciešamie dokumenti

Lai uzsāktu nodokļu atgūšanas procedūru, jums būs nepieciešami šādi dokumenti:

Jūsu pases vai identifikācijas kartes kopija;

Jaaropgave* veidlapas vai pēdējā algas lapa** no katras darba vietas;

Jūsu BSN/SOFI numurs (BSN/Sofi Nummer) - sociālās apdrošināšanas numurs (ja Jums nav šī dokumenta, bet numuru zināt, vienkārši norādiet to reģistrācijas formā).


Svarīgi: Nepieciešams paziņojums par gūtajiem ienākumiem dzimtenē (ja piesakaties par 2015, 2016, 2017, 2018 un/vai 2019 gadu nodokļu atmaksai).

Lejuplādējiet šo dokumentu šeit:

Izdrukātā formātā ar šo dokumentu jādodas uz Valsts Ieņēmumu Dienestu (VID). Jums ir jāaizpilda un jāparaksta formas pirmā lapa. VID darbiniekam ir jālūdz aizpildīt otro lapu, parakstīt un apliecināt to ar zīmogu. Šajā formā ir jauzrāda tikai Jūsu gūtie ienākumi Latvijā. Pēc dokumenta aizpildīšanas lūdzam mums nosūtīt dokumenta orģinālu.

Izņēmums: Paziņojums par Jūsu gūtajiem ienākumiem nav nepieciešams, ja Jūsu ienākumi Latvijā pārsniedz 10% no jūsu kopējiem ienākumiem (Holandē un Latvijā kopā).

PIEZĪME: Ja Jums nav Jaaropgave forma – nekādu problēmu! Jūs vēl aizvien varat pieteikties, lai saņemtu ienākuma nodokļu atmaksu! Trūkstošos dokumentus mēs iegūsim Jūsu vietā!

*Jaaropgave veidlapu izsniedz jūsu darba devējs. Tajā ir informācija par jūsu algu un ieturētajiem nodokļiem. Šo veidlapu darba devējs izsniedz janvārī vai februārī par iepriekšējo taksācijas gadu.

**Pēdējā algas lapa ir documents, kurā ir informācija par saņemtajiem ienākumiem un nomaksātajiem nodokļiem un kuru darba devējs izsniedz katru reizi, izmaksājot Jums algu.

Nevarat atrast atbildi? Uzdodiet mums jautājumu šeit

Jautājumu varat uzdot, norādot informācju zemāk. Darīsim visu, lai atbildētu cik vien ātri iespējam


Sūtīt